1 299,00 zł
już od: miesięcznie
OCZEKIWANIE NA DOSTAWĘ
+
-
do schowka
PENTAX SP 20x60 WP
SERIA S  - ogólnoużytkowa seria modelowa Pentax o wysokiej sprawności optycznej. Modele dachowopryzmatyczne i porropryzmatyczne . Posiada pryzmaty z powłokami fazowymi, gwarantującymi wierność kolorów i wysoką transmisję światła.

PENTAX Optyka Sportowa Seria - S

S-Series obejmuje kilka modeli dachowopryzmatycznych oraz porropryzmatycznych. Wspólną cechą tej serii jest średnica obiektywu od 40mm, co kieruje je głównie do specyficznej grupy użytkowników, szukających w ofercie lornetek PENTAX Sport Optics modeli gwarantujących odpowiednią jasność. Kolejną istotną cechą jest wodoszczelność do 1m.

Nowe lornetki marki PENTAX Sport Optics Series łączą ponad 90 lat doświadczeń firmy PENTAX, od zawsze znanej z jakości połączonej z zaawansowaną technologią, oferowaną w bezkonkurencyjnych cenach. We wszystkich lornetach PENTAX Sport Optics używane są wyłącznie pryzmaty BaK4 o wysokim stopniu czystości szkła, o wysokim współczynniku załamania światła, a stosowane powłoki "Full Multi-Coating" są obecnie uważane za standard nawet w najtańszych modelach.
 

Multi-powłoki na wszystkich soczewkach

Optymalna transmisja światła jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na jakość optyczną lornetki. Jest również przedmiotem opracowywania nowych technologii dla produktów PENTAX Sport Optics Series. Więc "Full Multi-Coating" nakładany na wszystkie soczewki jest uważany za nowy standard w optyce. Fazowe powłoki wielowarstwowe  poprawiają przepuszczalność światła i kontrast przy jednoczesnej minimalizacji refleksów i doskonałym odwzorowaniu kolorów.

Ulepszona przepuszczalność światła

Nowe powłoki zwiększające transmisję światła Enhanced Light Transmission Coating zwiększają poziom optycznej jakości nowych lornetek PENTAX. Ta zoptymalizowana kompensacja światła zwiększa przepuszczalność i gwarantuje wyjątkowo jasny obraz z dokładnym odwzorowaniem kolorów.

Pryzmaty ze szkła BaK4

Konstrukcja pryzmatów dachowych stanowi szczególne wyzwanie. Tutaj promienie światła są odbite kilkakrotnie, co prowadzi do przesunięcia fal świetlnych. Dodatkowa powłoka korekcja fazy na wszystkich pryzmatów dachowych PENTAX, sprawia, że częstotliwość wiązki światła jest korygowana z powrotem do wartości wejściowej.

Ochrona obiektywu

Okulary i obiektywy z serii S są specjalnie pokryte powłoką "Protective Lens". Oparta jest ona na nanotechnologii, ogranicza przyleganie wody, tłuszczu, kurzu i brudu, hydrofobowy efekt ochronnej bariery izolującej na zewnętrznych elementach optycznych istotnie zwiększa komfort wizualny. Lornetki PENTAX sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach widoczności.

Wewnętrzne ogniskowanie

Poprzez wewnętrzne ogniskowanie lornetka jest chroniona przed wnikaniem kurzu, zanieczyszczeń i wilgoci. Gwarantuje to sprawność użytkową w długim okresie użytkowania sprzętu optycznego.

Wypełnienie azotem

Wszystkie lornetki S serii są wypełnione azotem, co poza powstawaniem skroplin w lornetce, zapobiega też wnikaniu kurzu i drobnych cząstek z powietrza.

Lekka obudowa wykonana ze stopu magnezu

Przez wykorzystanie stopu magnezu lornetka jest nie tylko trwała, ale także lżejsza. Z kolei przez całkowite powleczenia powłoką gumową, otrzymuje się dodatkową ochronę przed naciskiem i wstrząsami.

Duży odstęp źrenicy

Duża odległość komfortowego widzenia w lornetkach PENTAX pozwala na bardzo wygodne ich użytkowanie.
Zwłaszcza osoby noszące okulary mogą w pełni docenić możliwość obserwowania całego pola widzenia.

Producent PENTAX
Typ pryzmatu porro
Powiększenie 20x
Średnica obiektywu 60
 
GWARANCJA RICOH IMAGING  
na wszystkie lornetki marki PENTAX 30 lat
UWAGI  European Warranty Card
 
 
 
  NEWSLETTER Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie - zapisz się do naszego Newslettera
 
 
O nas
Informacje
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
 
Partnerzy:
projekt i realizacja: BigCom

Ta strona korzysta z cookies OK więcej